7 DENNÍ DETOX

PROČ?

Rozhodla jsem se pro další zásadní změnu v životě a to zhubnout a ozdravit své tělo a pleť. Haha, tak a teď doopravdy :). Z libě znělých vět je vždy doopravdický výsledek jen jeden a to: PŘESTÁVÁM ŽRÁT NA SEDM DNÍ!

Znáte to, my ženy! Neustále prahneme po nějaké ZMĚNĚ. Úsměvné, avšak velmi klasický jev.

Novoročním předsevzetím odzvonilo, a tak se fitka zase začínají odlidňovat. I já jsem opět s každodenní návštěvou mého oblíbeného fitnes centra po měsíční intenzitě sekla. 👏👏👏 (I měsíc se cení a mou výmluvou jsou momentálně peníze a neprodloužená smlouva). Cvičení doma nepřipadá v úvahu! Ještě budu za blázna a aby na mě koukali dvě psí dámy a přítel, si můžu v klidu nechat ujít. Na vysvětlenou – naše doma, je byt o velikosti 1+kk a vše potřebné máme v jedné místnosti, na balkóně a ve sklípku v patře. (Jasně že všechny ty krámy jsou převážně moje, nutně je potřebuju i když je nepoužívám😊a příteli „chudákovi“ patří jen pár plecháčků, kolo a postel.)

Začínáme vždy s vlasy. Nejklasičtější a nejrychlejší radikální řez. 😄 Tak tedy po bláznivých výmyslech s ostříháním ofiny, měněním délky a barvy vlasů, (podotýkám, že se většinou setkaly jen s brekem, nespokojeným názorem a zjištěním, že předtím to bylo mnohem lepší), jsem se konečně snad rozhodla jít správnou cestou… Zatím jsem na začátku a o dietách nevím vůbec nic. Nikdy jsem je nepotřebovala držet a vždy jsem si v klidu konzumovala vše na co jsem zrovna měla chuť. (Do dnes to procházelo).
Za posledních pár dní jsem si tedy načetla pár článků z internetu a dozvěděla se o produktech a potravinách, o kterých jsem do dnes neměla ani páru. Zajímavé informace o chia semínkách, quinoe, kokosovém oleji, neera nápoji a vůbec všech druzích pohanky, kuskusu a pod., mě přesvědčily k jasné změně dosavadního životního stylu. Zkusím se detoxikovat! Juhuuuuuu! Super trendy slovo posledních let. Tak proč jsem to ještě nezkusila? Aha? No jednoduše. Protože jsem posera a všichni, co mě do jednoho znáte, víte, že miluji jídlo!!! Že jídlo je mojí velkou vášní, radostí, slastí a prostě nejvic! Miluji bůček, hamburgry, slaniny, párky, brambůrky, atd. atd. Miluji chodit do super fancy restaurací a zažívat gastronomické orgasmy, miluji ale také navštěvovat 4kové restaurace s klasickým českým meníčkem a pochutnávat si na samých „prasárnách“. Jenže: nikdo neni nesmrtelný, i když párkrát jsem si to samozřejmě myslela a faktem je, že jsem žila dost na plno. Ovšem je na čase se zamyslet a s timhle všim seknout. Jelikož ano – další důvodem je věk! Heh. Jo, bude mi 30. Šílený čislo… Což?! No a to je jasný fakt. Začít se chovat zodpovědně! Jak vůči svému tělu a společnosti, ale hlavně kvůli tomu, že v tomhle věku vám už tolik věcí neprojde! Ve 20 si sníte a říkáte co vše ve 30 budete mít a ve 30 se děsíte že už je to tu a že to ještě nemáte… (U mě to budou děti a dům – vše ostatní snad již mám…) jenže vše jde step by step pomalu a jistě ruku v ruce se studiem, pak získáním dobré práce, kde si člověk vydělá na ten dům a uživení oněch dětí. V dnešní společnosti prakticky pěkně nesplnitelný úkol. A člověku se den ode dne otevírají víc a víc oči… Ten svět vlastně vůbec neni lehký a takový, jak to všichni, když jsem byla malá, říkali. No nic. Nechme keců a ůvah a zpět k pointě!

Mojí velkou slabostí je ale jasný fakt, že mi nic moc dlouho nevydrží a také, že neumím dotahovat věci do konce. (ech) Hrůza no, ale stále si říkám, že když si tento jev dovedu přiznat, jsem vlastně v půli cesty se vyléčit a napravit. Stejně jako alkoholici a kuřáci, či jinak „porouchaní“ lidé. Takže jsem asi v závěru celého svého úvodu… Proto jsem se začala dělit o své myšlenky, pocity a vůbec psát! (Ani nevíte jak dlouho se přemlouvám k tomuhle činu – PSÁT. Vím, že nejsem žádný literát, a tak asi i tímto žádám o schovívavost při čtení, pokud narazíte na chybu a samozřejme každý feedback oceňuji…bla bla bla, kecy! Nesnáším, když mě někdo opravuje,😄 ale lepšim se a kritiku zvládám den ode dne lépe). Abych to dotáhla do konce a měla motivaci v tom, že třeba někdo další má podobné pocity a třeba se po tomhle čtení rozhodne taky něco ve svém životě změnit a napraví porouchanou část svého já! Jsem tedy zvědavá kam mě to posune a zavane…

Držte mi palce!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s