DEN ČTVRTÝ

Je čtvrtek. Nálada stále stejná, hlad nijak zvlášť nepociťuji ale chutě se mnou stále cloumaj! Děs. K snídani opět vláknina a pár skleniček vody, pak klasicky zařizování všech nutností, přičemž na poště se mi udělalo šoufl (těžko říct zda to bylo z hladu a nebo atmosféry na poště panující) a tak sjem si koupila pomerančovo-broskvový juice. Po vypití cca poloviny krabice se mi ulevilo. Pak jsme vyrazili s psíky na klasickou venčící akci do pražské Tróji. Hned vedle zoo je boží cyklostezka, která shodou okolností končí až u hořejšího rybníka, (skoro u nás u baráku) z jedné strany a někde v Roztokách ze strany druhé. Bylo božské počasi! Kdo by to byl řekl, že je konec února?

Po příjezdu domů jsme připravila oběd a to ZELENINOVÝ SALÁT: z rukoly, ledového salátu, papriky a okurky. Speciálni po domácku vyrobenej dresink jsem okoukala u kámošky a musim říct, že je boží! Skládá se z oleje, hořtice a medu. Špetka soli, pepře a pořádne promíchat! Pecka.

Přítel k tomu dostal maso a já zas začala slintat… Děs. Říkám si, kdy se toho sakra zbavim? A jde to? Je to vůbec možný? Pak jsem jela na schůzku do centra a po příjezdu domů začala experimentovat s pohankou. Uvařila jsem ji dle návodu a polovinu udělala s vločkami a medem na sladko a druhou polovinu na slano s quinoou, kukuřicí a lehce dochutila solí, pepřem a česnekem…. Mňam. Kupodivu to šlo 😉


Dala jsm tomu ale pracovní název KEJDA. Jelikož to tak prostě vypadá a je to oblíbené slovo mého drahého. Tahle kejda mě vcelku zasytila! Tralala… Nemam chuťe! Můžu se jít v klídku koukat na film a nepotřebuji mlsat! Hura.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s