DEN ŠESTÝ A SEDMÝ

Sobota i neděle proběhly velmi poklidně, ráno klasicky vláknina a pak už jen pitný režim. Procházka na Kuňetickou horu i s psíkama byla velmi příjemným dopoledním rozptýlením.

Následovala návštěva babičky. Snaha vzdoru s nekonzumací jídla byla naprosto zbytečná. Dostala jsem polévku (hovězí vývar) a kuře (to je prý dietní) s bramborami a šla domů. Odpoledne probíhalo ve znamení relaxu a večer přehlídka (prádla). Po 6 denním detoxu se nebylo vcelku za co stydět. Hlad nebyl a chuťe taky ty tam… V neděli jen kolo vyjížďka, oběd u babičky (kousek vepřového s bramborem) a zas kolo. Proste pohoda!

Abych tedy zhodnotila mé týdenní snažení nějak komplexně – dá se to V klidu vydržet! Chutě jsou sice svině, ale když potlačíte svou silnou vůli, zmáknete to též. Já osobně jsem se cítila plná energie a celkově se mi super fungovalo. Dokonce s odstupem času musím říct, že když už zase jím normální jídlo, je mi těžko a bolí mě žaludek! Ale to se není čemu divit, když se hned v úterý urvu a k obedu spořádám plnej talíř mejch zamilovanejch BUCHTIČEK ZE ŠODÓ! Ajajajajaj…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s