RESTART

19. dní!!! Ano, je to neuvěřitelných 19. dní, co jsem napsala poslední příspěvek o tom, že jsem nemocná a že se moje snažení a honba za postavou do plavek totálně překazila. Nemohla jsem dělat nic a jen se snažila uzdravit a vyléčit z chorobného viru, který řádí všude kolem nás. Jak jsem řekla, tak jsem udělala, bojovala jsem, bojovala jsem s nim jako blázen, až jsem ho konečně přeprala. Na pomoc jsem si samozřejmě pozvala zázvor, citrón, med a česnek a cpala to do sebe hlava nehlava. Napadlo mě ale, že nejlepší obranou je útok a tak jsem hledala něco na imunitu… Něco, co mi pomůže se odpornému socka viru vyhnout obloukem. Ano samozřejmě, že jedno z řešení je, jezdit do práce autem (což jsem samozřejmě také týden praktikovala) a svou imunitu mít tak trochu sterilní, ale to, když už se mi podařilo aktivovat super skvělou socka lítačku, je mi tak trochu lito. Navíc parking v centru pod Operou je dost vopruz a vystavovat se tomuto druhu stressu každej den, by mě přivodilo alespoň dvě vrásky a připravilo o rok života. Každopádně někde se mi povedlo vygooglit, že na imunitu je strašně super výtažek z Hlívy ústřičné ( kdyby si chtěl někdo počíst…. http://www.imunit.cz/hliva-ustricna.php ) a tak jsem neváhala ani vteřinu a okamžitě ji na e-shopu zakoupila a ještě ten den vyzvedla a nacpala do pusy, co kdyby to tak opravdu zázračně fungovalo a já mohla být naprosto imunní hned od zítra… No riskněte to?!

Snaha se vyplatila a já už jsem v cajku. Zase si volně dýchám a už ani nekašlu. Tak jsem se rozhodla, své pevné zdraví vyzkoušet na pár kilometrech projížďkou na kolech a povedlo se. V minulém týdnu jsme vyjeli se psy na kolo a já to v tomto neodstonala!!! Ani mě neškrábalo v krku a už vůbec ne rýma, což je dobré znamení. (přikládám to samozřejmě hlívě) Takže jsem se přestala rozmýšlet a včera objednala NEERA nápoj na 7. dní! (pokud si někdo chce načíst víc nebo se prostě jen podívat, může zde: https://www.darzprirody.cz/neera-detox/vse-o-neera-detox-kure/ucinky-neera-detox/) Jedním z důvodů byl taky fakt a historka z víkendu, kterou vás doufám pobavím. (Já se zas tolik nebavila a upřímně mi šly trochu slzy do očí, ale to je život. Jdu takhle v sobotu přehlídku v OC Varyáda a s kamarádkou čekáme na make-up. Dobrá, doplním, že jsem za poslední dva uplynulé dny naspala pouze 4. hod. Když na nás přijde řada, stojíme obě u vizážistky, já se posadím na židličku a nechám si na ksicht nakreslit obličej. V tom vizážistka vystřeluje onu smrtící větu a to: A VY JSTE NICOL MAMINKA??? Zůstávám na ní jako opařená hledět a z pusy mi nejde ani jedno slovo ven. Kouknu na Nikcu, ta na mě a vteřinu neví co teď. Pak se začne neskutečně tlemit a mě jdou do očí slzy. Stále nemůžu najít ani jednu větu, co jí na to odpovědět. Vizážistka kouká (tuší že to totálně podělala a má pocit jako když tlustý ženský řeknete, ať si s tím miminem v břiše sedne) a snaží se situaci lehce zachránit vytřeštěnejma očima. Nepomáhá. Tak se nadechnu a řeknu že vím, že jsem 3.dny pořádně nespala, ale že snad na 40. to ještě nebude ne? Načež mi vizážistka začne chválit mé nádherně pravidelné a upravené obočí a já vím, že to je fakt konec…. Dnes si ho tedy dojedu do obchodu se zdravejma věcma vyzvednout a v pondělí startujeme… Tralala!

Co od toho očekávám? Samozřejmě hodně! Protože co jsem to zkoumala, tak by to mělo dělat úplný zázraky… Tak třeba například: obnovení rovnováhy v organizmu, odplavení nahromaděných toxinů, pročištění těla i mysli (což bych teda fakt potřebovala), navíc by to taky mělo mít efekt na příliv čerstvé energie, taky zlepšení trávení, funkce čistících orgánů, ale hlavně a to HLAVNĚ vyčištění pleti (mám pocit, že moje pleť je jak zablemcanej chodník, póry roztažený jak nohy starý prostitutky a o pružnosti a barvě už ani nemluvím – Jen aby si nikdo nemyslel, na kosmetiku chodím pravidelně každý měsíc, jinak bych musela lézt kanálama, ale není to prostě ono!), zpevnění vlasů a nehtů (což taky fakt nutně potřebuji, jelikož jsem  důkladnou několika měsíční analýzou vysledovala, že mám na hlavě prostě jen pár chlupů a to všechno jen díky tý hnusný a odporný antikoncepci, která si hraje s hladinou hormonů v těle a pak my ženy, vypadáme dle toho… Některá přibere, jiná má uhry a jiná zase přijde o vlasy!!! No haloooooooo? Co to je za spravedlivost toto?) V poslední řadě to taky slibuje úbytek nadváhy a woala, to je terno ne? Takže, teď je na čase se dozvědět, co je na tom pravdy. Jestli ten litřík co to stálo spláchnu jen tak do záchoda a nebo, jestli budu krásnější. Navíc jsem se taky dozvěděla, že Krainovka to leje každej měsíc, takže neni divu, že vypadá jak vypadá! No a jestli to má ten efekt, tak to za to sakra stojí! To se ale přesvědčím na vlastní kůži až příští týden….

Jenže do pondělka dlouhá doba a tak jsem se již včera rozhodla, že se pokusím vstávat každé ráno před prací a to v 6:50 s tím, že doběhnu na fitness louku za barákem, zacvičíme si tam, vyvenčíme u toho psy a poběžíme zpět domu. Dám si sprchu, fitness snídani a šup do jobu. Ideální ráno. Jelikož mě opravdu nebaví se jít ještě někam po celém dnu v práci crcat a domů přijít v 9 večer totálně KO. No a tak jsem dneska ráno vyrazila. Vstávání bylo fakt krutý. Ten budík mě opravdu nepotěšil a měla jsem co dělat, abych rozlepila oči. Indiánský běh směr louka mi dával zabrat a děsně mě pálilo v krku ze studeného vzduchu. (pravděpodobně jak jsem ho nasávala plnejma douškama, abych se neudusila) Doběhla jsem. Tak a co teď? Je tu spousta dřevěnejch kůlů nasazenejch do země a jiný lidi na tom běžně předváděj spoustu cviků, jenže pro mě to bylo jako španělská vesnice. Vůbec jsem nevěděla co dělat, tak jsem si dala tři série po 20 na břicho, 30 dřepů a oplendávala okolo… No cvičení se moc nepovedlo, ale snad zítra to bude lepší, nakoukám nějaké videa na youtube a budu za hvězdu. Tak jsem se vydala zase domů. Do sprchy, to bylo snad to nejlepší na celém ránu. Času spousty a tak jsem si na vlasy nakydala masku a dala si zábal, pak se šla nasnídat a pohodová příprava se začala pomalu zvrhávat v hon a najednou už jsem to do práce stíhala tak tak. No paráda! Příště bez masky a nebo bez snídaně…. člověk si holt musí stále určovat priority 🙂

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s