3 DNY S NEERA DETOXEM

 

Pocity a euforka z celého neera detoxu zmizely po ochutnání toho, co je tak strašně zázračný a léčivý a hubnoucí a vůbec tak top, že by to měl pít snad každý od narození! No nebudu vám lhát. Vůbec mi to nechutná. Navíc jsem si svou první dávku udělala tak ostrou, že mě pálilo (dámy odpustí) i první čůrání! Sirup sám o sobě není tak hnusnej, i když voní spíš jako magi do polívky. Je vlastně naopak dobrej a sladkej a pokud někomu chutnají Jitrocelové kapky na kašel, bude ve svém živlu.

Připravila jsem si tedy plastovou dvoulitrovou láhev, do té nalila 1,5dl zázračného sirupu, ten jsem zasypala lžičkou a půl kayenského pepře, (!!!prosím vás!!! opravdu to není málo, takže když jsem si pak připravovala další den další dávku, tak jsem tam dala jen jednu malou lžičku!!! – ovšem každý máme jinou chuť.) pak se to zalije vodou (já si dala teplou, aby to mělo chuť čaje, protože studený mi to nejede už vůbec) no a nakonec se vlejou tak 3-4 vymačkaný citróny. Na první pokus jsem dala jen dva a opravdu to má lepší chuť, když je jich tam víc. No a s touto super truper pochoutkou jsem se odebrala k pracovnímu stolu a sosala to celý den! K tomu sem tam nějakou vodu a pro osvěžení a změnu třeba mátovej čaj. No hlad jsem měla ukrutnej, první půl dne mi prokručelo v žaludku a druhou půl dne jsem se modlila, ať už je večer a já mohu jít spát. Další den jsem si umíchala nápoj o maličko chutnější (poučena z předešlého dne) a zase celý den popíjela a trpěla…. Byla jsem malinko slabší a bez energie, ale den utekl díky bohu jak voda a najíždíme na den třetí! Třetí den už to bylo tak trochu rutinní a dalo se to… Takže dnes jsem si lupla ještě jeden den. Den čtvrtý! Chuťové a čichové buňky otupěly a dokonce se mi i přestaly sbíhat sliny nad jídlem druhých lidí! Kručení v břiše taky odeznělo a kupodivu se ztratil i hlad. Jenže toho začínám mít plné brejle a tak jsem se rozhodla, že na poprvé stačí pouze tři dny a ne 7. Navíc očekávám nějaké akce, (jako jsou například dnešní čarodějnice, zítřejší Majáles a sobotní narozeninová  párty kamarádky) a tak i když si stále jedu v práci na NEEŘE, už teď vím, že večer zhřeším a jednoho malinkého, upoceného, usmoleného, opečeného buřtíčka si prostě dám!!! Následky jsou mi taky známé, ale nehodlám se prostě dál omezovat. Takže za mě 3.dny prozatím stačí a těch 7. zkusím, až budu mít pevnější vůli a méně naplánovaných akcí! HOWK

Jo a jak se cítím? No samozřejmě mi splasklo břicho, vykoukl bikinový most, jeany jsou mi lehce volnější, ale na pleti jsem to nějak markantně nezaznamenala… Jistě, že se teď budu udržovat zeleninou a různými zdravými věcmi. No a za měsíc zkusím  vydržet 7.dni!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s