BRAZILSKA DEPILACE A DEPILACE VOSKEM🙈😱👎🏽

 
Již delší dobu jsem se pro tento mučící krok odhodlávala… Neustále jsem se přemlouvala, abych vyhledala kosmetický salón a objednala svou sexy prdelku na depilaci. No nebylo to samozřejmě tak těžký, ale znáte to😂 co jde odložit na zítra, nechte na pozítří. Co mě přesvědčilo? Tyhle pekelný vedra a neustále rostoucí cena žiletek.😂😂😂 Ne sranda! Poslední dobou, když se holím, řeším problém s pupínkama a hlavně za 3.dny to tam je zas, do plavek to nevypada dobře a hlavně je to děsnej vopruz! Takže jsem to dneska prostě nevydržela a na webu vygooglila první salón, kde provádí ony šílené bolestné zkrášlujíci rituály. Menší plochy na těle se provádí cukrovou pastou a ty větší voskem. Co je to cukrová pasta ? Je to karamelu podobná hmota, která po rozehřátí v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni lepí a dá se s ní epilovat pokožka. Přírodní složení zajišťuje hypoalergenitu a vhodnost i pro velmi citlivou kůži.  Vypadá nějak takto a natírá se na místa s chloupky a trhá se po směru růstu.
  Nevěděla jsem tak úplně do čeho jdu. Jasně sem tam jsem si nechala strhnout „knírka“ a jednou dokonce zkousela elektrickej epilator na noze. A jelikož jsem oboji v klidku přežila, říkám si „vocaaaaaap“ to dam levou zadní. Vcelku natěšená jsem přijela k pani u které jsem se dneska ráno objednala, zaparkovala smykem u baraku na štěrku a vlítla dovnitř se slovy „juhuuu, tak jsem tu, nevim do čeho jdu, ale jsem umytá mejdlem, tak mě navigujte“. Nooooooo, to jsem si dala. Pani vypadala trochu jak řezník Krkovička, ale v obličeji milá. Jenže můj první dojem byl evidentně správný. Pani mi poručila shodit spodky a rozhodit nožky. Provedla jsem. První fáze natřeni voskem pohoda… Trochu to tahalo, ale co by. Jenže najednou začala pani trhat a to vám řeknu, že mi zatrnulo. Zezelenala jsem jako moje tričko a drzela se zuby nehty všeho co bylo okolo! Masakr motorovou pilou přišel v moment, kdy došlo na stydke pysky! To už mi vyhrkla i slza a opotila jsem se tak, že triko by se dalo ždímat. No panebožeeee, ještě chvilku a porodim ježka! I když to by bylo asi příjemnější. Naštěstí pani viděla jak trpim a dala mi 2.min pauzu na nadechnutí a nabrání nových sil. Oznámila mi zcela novou informaci a to, že mé chloupky jsou moc krátké, k tomu hodně tvrdé a tak to bolí trochu víc, ale že ať se mrknu, že jdou ven i s kořínkama a to je fakt super! Také, že už další návštěva za měsíc nebude tak bolet. No panenko na nebi. Při představě, že se na ten řeznickej pult položim za měsíc dobrovolně znovu jsem šla do mdlob. Poslední škub a bylo hotovo. Opět jsem se nadechla asi 5x z hluboka a ulevilo se mi. Zavtípkuji s pani, že porod asi bolí víc a pani pokejvá hlavou uznale, že se mám na co těšit. No poteš koště! Umřu! V tu samou chvilku se ozve pani se slovy „a co zadek“? Ten budete chtít taky? Zatmí se mi. Spontálně vykřikuji že neeeeee! Na čež Krkovička tvrdí, že zadek nebollí! Váhám. Eeeeeeeeee. „No tak jo teda“. Svolím! Když už jsem tu, tak to zmáknu celé. Pani mi poručí lehnout na břicho, což mi prijde super, jelikož se můžu zakousnout do lůžka a vydržet! Příkaz roztáhnout si půlky přijde v zápětí. No jako haloooooooooo, tolik intimnosti s neznámou osobou na první schůzce??? Mě vodvezou!!! Kupodivu měla pani pravdu, tolik to nebolelo, ale jako procházku růžovým sadem bych to nenazývala. 

Pak už bylo hotovo a šlo se na depilaci voskem na stehna. To byla taková pohodička, že jsem si s Krkovičkou vyměňovala jeden vtípek za druhým! Bylo to za mnou! To nejhorší nylo za mnou. Ufffffff. A teď už jsem se mohla jen v klídku kochat svou hebounkou kůžičkou, která vydrží týdny! Mňam! Vtipný je, že jsem pani ještě poděkovala, vysolila 750,- a vesele odcházela zhuntovaná. V hlavě se mi odehrávaly všechny myšlenky světa. Nasedla jsem do káry, vodpíchla to a fakt rychle odjela! Po cestě si řikám, že to je fakt divná práce. Druhá vlna přišla doma, kdy mi vše děsně hicovalo a jediné, co jsem mohla, bylo ležet s nohama na polštáři a nechat si na ní foukat… To byl zas nápad! Ale ten pohled? Pecka… Občas se jdu jen tak projít k zrcadlu a kochám se! Jsem na sebe hrdá! Vypadá to fakt super… A už teď ani nevim, jak to vlastně bolí. Hehe. Jo a to jsem vám ještě neřekla, že jsem za měsíc objednaná znova! Haha! 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s