Jak jsem objevila MATCHA TEA

Matcha! Ano ano. Přesně tak se to dámy a pánové jmenuje… Zázrak lepší než kafe! Energetická bomba a věc, která vám má nakopnout metabolismus, má vám dodat energii a je to naprosto přírodní! Jo. Jemně mletý zelený čaj má opravdu super nakopávací účinky a mohla jsem se o tom již dvakrát přesvědčit na vlastní kůži! Jednou, když jsem si dala super pracovní maratón v podobě cesty do Košic, tam přehlídku a o půl noci přejezd do Šujanských humenců na další práci do cca 18:00 večer a po té si střihnout cestu do Prahy! Řeknu vám, že jsem měla minimálně dvakrát největší chuť celou výpravu skrečnout! Ovšem morálni zásady a veškerá čest a slušnost mi to nedovolili! A navíc jsem měla sparing partnera… To dodá asi nejvíc! Hecování, že to dáme, mě přivedlo na jiné myšlenky. A podruhé na pracovním maratonu v Karlových Varech, kde kvůli práci a večírkům bylo potřeba jet dva dny nonstop! No a jelikož výsledek byl jednoznačný, nebylo dál o čem. 

Matcha je prostě zázrak! Její účinky by vás měli nakopnout, nastartovat vaše tělo k většímu spalování a tím by se také mělo hubnout. Přesněji řečeno dle magazínu Muscle and Fitness pomáhá spalovat tělesný tuk a jeho konzumace je vhodná především po cvičení. Matcha podporuje schopnost těla spalovat jídlo až 4x rychleji a může zvýšit spalovací proces z běžných 8-10% na krásných 30-40%. Ano! Je to tak… Navíc obsahuje spoustu zdravejch věcí okolo: snižuje cholesterol, cukr v krvi a něco co využije každá z nás a to zlepšuje náladu a pamáhá s lepší pamětí či uklidňuje mysl.

Já osobně nemohu pít žádné energy drinky, jelikož a protože mi po taurinu vždy bejvá zle, děsně mi bije srdce, do pul hodiny taky pálí žáha a do cca 3.hod po konzumaci mám ehm no…. Průjem! Ano. Přesně tak. Neni mi po tom dobře a tak to raději nekonzumuji! Už s kávou mám problém, jelikož mě vždy nakopne jak turbo veverku z filmu „ZA PLOTEM“. Takže věřte nevěřte, ale mě prostě stačí obyčejný TEIN! A ten je obsažen v čaji! Do teď jsem měla vyzkoušen prostě klasický černý čaj a v klidu jsem se vždy naladila na tu správnou vlnu. No jo, jenže MATCHA je naprosto jinej level… 

  

Jeden pytlíček tohoto všemocného prášku vás pěkně nastřelí alespoň na celé dopoledne! Dá se míchat v horké, ale i ve studené voďe a ačkoli vypdá jako žabí hněv, nechutná zle. Pokud si budete chtít dojít matchu chuťově i funkčně vyzkoušet, můžete zajít na Flóru do obchodního centra, kde nahoře u food courtu je malinkatý stáneček, ve kterém vám jí dají ochutnat v různých podobách! Dájí se z ní míchat různé lektvary, ale také vařit a péct. Na netu zajisté najdete spoustu receptu! Ale tady je pár tipů ode mě…   Enjoy!

 

    

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s